TPS Equalon GV [trekové topánky pre ťažší treking s batohom]

Pevné topánky s kombináciou kože s textíliou určené pre ťažší treking s batohom. Nová evo podrážka. Performance Comfort membrána.

  Trekové topánky s kombináciou hydrofóbnej kože s nylonom. V spojení s membránou je zaistená vodeodolnosť a zároveň vysoká priedušnosť obuvi. Inovovaná podrážka  evo s  technológiou pre pohodlnú chôdzu v tažkom teréne s veľkou záťažou na chrbte. Kvalitne profilovaný vzor so samočistiacim dizajnom. Asobrake technológia pre uľahčenie náročných zostupov. Jednotlivé zložky podrážky... viac

Kód tovaru: pánska A616 graphite/mineral yellow A11018 00-A616
Kód tovaru: pánska rozšírená A744 dark brown/cendre A11024 00-A744
Kód tovaru: dámska A674 grey/blue peacock A11019 00-A674
Kód tovaru: dámska A733 graphite/redbud A11019 00-A733

TPS 520 GV evo [trekové topánky pre ťažší treking s batohom]

Pevné celokožené topánky určené na treking s batohom. Nová evo podrážka. Performance Comfort membrána.

Vyrobené z jedného kusu kože, s absolútnym minimom švov. Inovovaná podrážka  evo s  technológiou pre pohodlnú chôdzu v ťažkom teréne s veľkou záťažou na chrbte. Tri tlmiace cylindre strategicky rozmiestnené na kritických miestach podrážky, pre pohltenie nárazu pri došlape. Kvalitne profilovaný vzor so samočistiacim dizajnom. Asobrake technológia pre uľahčenie náročných zostupov.... viac

Kód tovaru: pánska rozšírená A635 chesnut A11020 00-A635

Power Matic 200 GV [trekové topánky pre ťažší treking s batohom]

Ťažká treková obuv z leštenej kože. Podrážka Vibram . Medzipodrážka z PU, kladkové šnurovanie Micro Pulley.

Celokožená treková obuv. Leštená koža s minimálnym počtom švov zaisťuje maximálnu vodeodolnosť. Špičkové kladkové šnúrovanie - . Novo navrhnutá podrážka s technológiou pre pohodlnú chôdzu v ťažkom teréne s veľkou záťažou na chrbte. membrána. Obuv vhodná na prechody hôr s batohom.

Kód tovaru: pánska rozšírená 450 dark graphite 0M2210-450
Kód tovaru: dámska 450 dark graphite 0M2201

Sasslong NBK GV [trekové topánky pre ťažší treking s batohom]

Treková obuv nielen do náročného terénu. Jednoduchá a účelná konštrukcia bez zbytočných švov. Vibram Ascent podrážka. GORE- TEX performance comfort membrána.

Obuv pre náročný trekking a VHT. s performance comfort membránou a podrážkou. Vysoký gumový lem pre lepšiu ochranu topánky pred poškodením, šnúrovanie z tradičnej ocele. Veľmi ľahká, pohodlná a zároveň pevná topánka. Špičkový produkt za priaznivú cenu.

Kód tovaru: pánska rozšírená 519 brown 0M4038-519

Prihláste sa
Zabudnuté heslo ?

Zavrieť