Glance GV [ľahké a mäkké kotníkové topánky pre bežné nosenie do prírody aj do mesta v chladných dňoch]

Celokožená vysoká zimná obuv. Mäkučký zvršok, pohodlný strih. Štýlové topánky pre chladné dni. Zateplenie Insulated Comfort a fleece.

Zimné vysoké celokožené topánky. Prefektné spracovanie, prvotriedna koža, mäkká a pohodlná konštrukcia. O zateplenie a nepremokavosť sa stará membrána Insulated Comfort. Podrážka Tènèrè s výbornou priľnavosťou v rôznorodom teréne. Veľmi pohodlné, štýlové a starostlivo spracované topánky pre chladné dni v meste aj prechádzky prírodou.

Kód tovaru: dámska A068 mushroom A25029 00
Kód tovaru: pánska A040 ecru A25028 00

Amethyst GV [ľahké a mäkké kotníkové topánky pre bežné nosenie do prírody aj do mesta v chladných dňoch]

Univerzálne dámske topánky pre bežné nosenie, ľahký treking a turistiku. Vďaka mäkšej konštrukcii podrážky je vhodná ako pre turistiku, tak aj pre bežné nosenie v horšom počasí a za chladných dní.

Ľahké dámske celokožené turistické a vychádzkové topánky. Mäkšia konštrukcia topánok ich predurčuje nie len k turistike, ale tiež ku každodennému noseniu v chladných dňoch a za horšieho počasia. Celokožený zvršok s perfektne padnúcim strihom. Pohodlie a ľahkosť. Podrážka Off Road s tlmením pre bezpečné vedenie chodidla v rôznorodom teréne. Membrána... viac

Kód tovaru: dámska A511 wool/dark sand A26021 00

Mystic GTX [ľahké a mäkké kotníkové topánky pre bežné nosenie do prírody aj do mesta v chladných dňoch]

Zimná obuv. Ľahučká, štýlová a perfektne spracovaná obuv na pohodlné jesenné a zimné nosenie. Zvršok z polyesterovej textílie. Vďaka membráne bude v obuvi vždy príjemná klíma.

Zimná ľahučká, štýlová a perfektne spracovaná obuv pre pohodlné jesenné a zimné nosenie. Zvršok z polyesterovej textílie. Do mesta aj do prírody, vďaka membráne Insulated Comfort bude v topánke vždy sucho a príjemná klíma. Tento model má naviac podšívku zo syntetickej vlny pre maximálny tepelný komfort v chladných dňoch.... viac

Kód tovaru: dámska A464 silver/graphite A26505 00-A464
Kód tovaru: dámska A067 plum A26505 00-A067

Alchemy GTX [ľahké a mäkké kotníkové topánky pre bežné nosenie do prírody aj do mesta v chladných dňoch]

Zimná obuv na zips. Ľahučká, štýlová a perfektne spracovaná obuv na oohodlné nosenie v chladnim počasí.Vďaka membráne GORE-TEX Insulated Comfort bude v obuvi vždy príjemná klíma.

Zimné topánky na zip. Ľahučká, štýlová a perfektne spracovaná obuv pre pohodlné nosenie v chladnom počasí. Do mesta aj do prírody, vďaka membráne Insulated Comfort bude v topánke vždy sucho a príjemná klíma. Tento model má naviac podšívku zo syntetickej vlny pre maximálny tepelný komfort v chladných dňoch. Nová... viac

Kód tovaru: pánska A388 black A26502 00-A388

Prihláste sa
Zabudnuté heslo ?

Zavrieť