Enforce GV [turistické topánky pre deti a juniorov]

Detské nepremokavé turistické topánky s membránou.

Juniorské turistické topánky z kože a nylonovej tkaniny. Podrážka Asolo Softy s tlmením z materiálu zabezpečí bezpečný došľap aj v komplikovanom teréne. Pohodlná a dostatočne priedušná konštrukcia. Členková obuv s perfektnou oporou pre detské chodidlo.   Extended Comfort membrána s vyššou priedušnosťou zabezpečí 100% sucho a príjemnú klímu v obuvi.  

Kód tovaru: detská A172 redbud/oxblood A24012 00-A172
Kód tovaru: detská A168 lime/black A24012 00-A168

Dual GV [turistické topánky pre deti a juniorov]

Detské nepremokavé turistické topánky. membrána pre 100% nepremokavosť.

Juniorska turistická obuv z kože a nylonovej tkaniny. Podrážka Asolo Softy s tlmením z materiálu s bezpečným došľapom aj v komplikovanom teréne. Pohodlná a dostatočne priedušná konštrukcia. Členková výška s perfektnou oporou pre detské chodidlo.   Extended Comfort membrána s vyššou priedušnosťou zabezpečuje 100% sucho a príjemnú klímu v topánkach.  

Kód tovaru: detská A447 graphite/stone A24011 00-A447

Decker GTX [turistické topánky pre deti a juniorov]

Detské nízke nepremokavé športové topánky.

 Detské celokožené športové topánky. Špičky chránené gumovým lemom. Podrážka Asolo Softy s tlmením z materiálu . Mäkšia, pohodlná  dostatočne priedušná konštrukcia. Extended Comfort membrána s vyššou priedušnosťou pre 100% sucho a príjemný pocit v topánkach. Veľmi pohodlná obuv pre bežné nosenie do mesta aj do prírody.  

Kód tovaru: detská A080 green lime A24006 00-A080

Carson GTX [turistické topánky pre deti a juniorov]

Detské poločlenkové športové topánky.

 Detské športové celokožené topánky. Poločlenková konštrukcia pre lepšiu ochranu chodidla. Gumový ochranný lem na špičke. Podrážka Asolo Softy s tlmením z materiálu. Mäkšia, pohodlná a dostatočne priedušná konštrukcia. Veľmi príjemné topánky pre bežné nosenie do mesta aj prírody. Extended Comfort membrána s vyššou priedušnosťou zabezpečuje sucho a príjemnú... viac

Kód tovaru: detská A057 fire red A24005 00-A057

Comet [turistické topánky pre deti a juniorov]

Detské nízke športové topánky.

Detské športové topánky v kombinácii kože a textílie. Špičky sú chránené gumovým lemom. Podrážka Asolo Softy s tlmením z materiálu. Mäkšia, pohodlná a dostatočne priedušná konštrukcia. Veľmi príjemná obuv pre bežné nosenie do mesta aj do prírody.  

Kód tovaru: detská A697 denim blue A24007 00

Phantom GTX [turistické topánky pre deti a juniorov]

Detská kotníková turistická obuv. Membrána pre 100% nepremokavosť. Podrážka Asolo Ranger.

Detský model určený pre prvé turistické krôčiky pod dohľadom rodičov. Obuv je veľmi pohodlná a ponúka dostatočnú oporu kotníku. Vaše dieťa v nich bude vyzerať ako naozajstný turista. membrána.

Kód tovaru: detská 508 wool/black 0M5200-508

Cookies – áno, aj my používame cookies. Prečo? Aby sme mohli sledovať návštevnosť a vytvárať obsah a facebookové reklamy, ktoré vás budú zaujímať.
Prečítajte si naše zásady ochrany osobných údajov.     OK, beriem na vedomie.
Prihláste sa
Zabudnuté heslo ?

Zavrieť